AquaSound SPKTWIST135-W Twist Speakerset 45 Watt van AquaSound
Productomschrijving
De Twist speaker-serie is de ideale speaker voor elke badkamer. Klein en waterbestendig, maar toch een prima geluid. Deze waterbestendige speaker heeft een maximaal vermogen van 45 Watt. Dit model heeft slechts 43 mm inbouwdiepte nodig. Z’n buitendiameter is 135 mm. Leverbaar in wit, mat zwart of mat chroom.
Let op: Dit zijn losse speakers. U dient deze speakers nog te verbinden aan een versterker.
Specs
Per set van 2 45 Watt MAX 135 x 43 mm (D x H) 110 mm (gatmaat) IPX4 Wit, Mat Zwart, Mat Chroom