Productomschrijving
Met deze premium VolkanoX VXP200 Dual 6.5" Party Speaker begint het feest pas écht! Deze krachtige speaker levert maar liefst 160 watt aan helder geluid met een diepe, voelbare bass. De ingebouwde lichtshow zorgt voor extra sfeer, terwijl de dubbele microfoon aansluiting het perfecte podium biedt voor een gezellige karaokeavond.
Eigenschappen:
Bluetooth-versie: V5.3 Bereik: 10 meter Batterijcapaciteit: 18650, 7.4V DC, 5400 mAh Afspeeltijd: 8 uur Oplaadtijd: 6 uur Opladen via: Type-C, 5V DC 1.5A Maximale USB-opslag: 128 GB 160 Watt Subwooferdrivers: 2 × 6.5", 4Ω Tweeterdriver: 1 × 1.5", 10Ω Afmetingen: 294 × 268 × 612 mm Gewicht: 6,5 kg Inputs: aux, TF card, USB in, DC in TWS-functie Draagbare hendel Microfoon input: 2x Song recording FM Radio Verschillende aansluitopties